<Sobota

18-11-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
10:30PŁASKI BRZUCHAleksandra Kubiak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00HERO'S WODJanek Kruszona50 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:30TBCAleksandra Kubiak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:30STRONGKatarzyna Królak50 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 13-11-2017 do 19-11-2017

Poniedziałek
13-11-2017
Wtorek
14-11-2017
Środa
15-11-2017
Czwartek
16-11-2017
Piątek
17-11-2017
Sobota
18-11-2017
Niedziela
19-11-2017
09:30 / 50min.
JUMPit
Ewelina Psut
10:30 / 50min.
FIT BALL
Magdalena Ślusarczyk
16:00 / 20min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Janek Kruszona
17:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Arletta Rzepiela
18:00 / 50min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC
Janek Kruszona
18:30 / 50min.
STRETCHING
Arletta Rzepiela
19:00 / 50min.
JUMPit
Kamila Sachajko
19:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Jakub Krej
20:00 / 50min.
SHAPE
Kamila Sachajko
20:30 / 80min.
JOGA
Aleksandra Puchała
08:30 / 50min.
SHAPE
Patrycja Kmieciak
16:00 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:00 / 50min.
HIIT + ABS
Kamila Sachajko
17:30 / 50min.
STRETCHING
Magdalena Ślusarczyk
18:00 / 50min.
PUMP
Arletta Rzepiela
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Adam Olczak
18:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Magdalena Ślusarczyk
19:00 / 50min.
CROSS FABRIC
Adam Olczak
19:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Arletta Rzepiela
20:00 / 50min.
STRONG
Katarzyna Królak
20:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
09:30 / 50min.
JUMPit TABATA
Aleksandra Kwasiborska
16:00 / 20min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Adam Olczak
17:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Martyna Stasiak
18:00 / 50min.
JUMPit
Martyna Stasiak
18:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Adam Olczak
19:00 / 50min.
TABATA
Arletta Rzepiela
19:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Jakub Krej
19:30 / 50min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
20:00 / 50min.
SEXI PUPA
Patrycja Kmieciak
20:30 / 50min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
08:30 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Martyna Stasiak
09:30 / 50min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
16:00 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:00 / 50min.
PUMP
Patrycja Kmieciak
17:30 / 50min.
FIT BALL
Magdalena Ślusarczyk
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Janek Kruszona
18:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
18:30 / 50min.
REGGAETON
Aleksandra Dworakowska
19:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Janek Kruszona
19:00 / 50min.
JUMPit
Ewelina Malinowska
19:30 / 50min.
STRETCHING
Julia Ratecka
20:00 / 50min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
09:30 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Ewelina Psut
16:00 / 20min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:00 / 50min.
SEXI PUPA
Patrycja Kmieciak
17:00 / 50min.
CROSS FABRIC
Jacek Beczkowski
18:00 / 50min.
CROSS GIRLS
Jacek Beczkowski
18:00 / 50min.
JUMPit
Kamila Sachajko
18:30 / 50min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak
19:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Kamila Sachajko
20:00 / 50min.
SALSATION ®
Angelika Orzechowska
10:30 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Aleksandra Kubiak
11:00 / 50min.
HERO'S WOD
Janek Kruszona
11:30 / 50min.
TBC
Aleksandra Kubiak
12:30 / 50min.
STRONG
Katarzyna Królak
10:30 / 50min.
SHAPE
Arletta Rzepiela
11:00 / 50min.
MOBILITY
Janek Kruszona
11:30 / 50min.
STRETCHING
Arletta Rzepiela
12:30 / 50min.
SEXI PUPA
Arletta Rzepiela