<Niedziela

24-09-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
10:30FIT BIKEEwelina Krajewska55 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00HIIT + ABSTomasz Cierpicki55 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:00ZDROWY KRĘGOSŁUPTomasz Cierpicki55 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:30GIMNASTYKA KIDS 5+Żaklina Stańczyk50 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 18-09-2017 do 24-09-2017

Poniedziałek
18-09-2017
Wtorek
19-09-2017
Środa
20-09-2017
Czwartek
21-09-2017
Piątek
22-09-2017
Sobota
23-09-2017
Niedziela
24-09-2017
06:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Paweł Walkowski
07:00 / 55min.
FIT BIKE
Anita Szymańska
09:00 / 55min.
FIT BALL
Katarzyna Jassa
10:00 / 55min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Katarzyna Jassa
16:30 / 55min.
BPU
Katarzyna Jassa
17:30 / 20min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 55min.
STRETCHING
Katarzyna Jassa
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Paweł Olbryk
18:00 / 55min.
FIT BIKE
Daria Ogrodowczyk
18:00 / 55min.
TABATA
Karolina Czerkawska
19:00 / 20min.
SQUAT EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
19:00 / 55min.
TRENING FUNKCJONALNY
Jakub Kołodziejski
19:00 / 55min.
FIT BIKE
Ewelina Krajewska
19:00 / 55min.
STEP CHOREO
Ula Rzepkowska
20:00 / 55min.
SHAPE
Ula Rzepkowska
20:30 / 55min.
ABS
Agnieszka Gutović
06:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Jakub Kołodziejski
09:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Ewelina Psut
10:00 / 55min.
STRETCHING
Karolina Czerkawska
17:30 / 20min.
SQUAT EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 55min.
STRETCHING
Joanna Sowińska
18:00 / 55min.
FIT COMPLEX
Daria Ogrodowczyk
18:00 / 55min.
CIĘŻARY
Jakub Kołodziejski
19:00 / 20min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
19:00 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
19:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Jakub Kołodziejski
19:00 / 55min.
SHAPE
Arletta Rzepiela
19:30 / 85min.
JOGA
Ola Ledzion
20:00 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
06:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Paweł Walkowski
07:00 / 55min.
FIT BIKE
Daria Ogrodowczyk
09:00 / 55min.
SHAPE
Katarzyna Jassa
10:00 / 55min.
STRETCHING
Katarzyna Jassa
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Agnieszka Gutović
17:30 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 50min.
GIMNASTYKA KIDS 5+
Żaklina Stańczyk
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Jakub Kołodziejski
18:00 / 55min.
FIT BIKE
Marta Irek
18:00 / 55min.
SHAPE
Agnieszka Gutović
19:00 / 20min.
SQUAT EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
19:00 / 55min.
TRENING FUNKCJONALNY
Jakub Kołodziejski
19:00 / 55min.
FIT BIKE
Daria Ogrodowczyk
19:00 / 55min.
PUMP
Ula Rzepkowska
19:30 / 55min.
FIT BALL
Katarzyna Kasica
20:30 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
06:30 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Jakub Kołodziejski
09:00 / 55min.
TBC
Patrycja Kmieciak
10:00 / 55min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Patrycja Kmieciak
17:30 / 20min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
18:00 / 55min.
SHAPE
Ula Rzepkowska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Krzysztof Ciebiada
18:00 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
19:00 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Joanna Zagórska
19:00 / 55min.
CIĘŻARY
Krzysztof Ciebiada
19:00 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
19:30 / 85min.
JOGA
Ola Ledzion
20:00 / 55min.
SEXI PUPA
Katarzyna Kasica
06:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Paweł Walkowski
10:00 / 55min.
STRETCHING
Katarzyna Jassa
17:00 / 55min.
PUMP
Katarzyna Jassa
17:30 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Jakub Kołodziejski
18:00 / 55min.
SHAPE
Katarzyna Kasica
18:00 / 55min.
FIT BIKE
Ewelina Krajewska
19:00 / 20min.
SQUAT EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
19:00 / 55min.
TRENING FUNKCJONALNY
Jakub Kołodziejski
08:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Paweł Walkowski
10:00 / 55min.
FIT BIKE
Daria Ogrodowczyk
10:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Ewelina Psut
10:30 / 55min.
FIT BALL
Katarzyna Kasica
11:00 / 55min.
TABATA
Daria Ogrodowczyk
10:30 / 55min.
FIT BIKE
Ewelina Krajewska
11:00 / 55min.
HIIT + ABS
Tomasz Cierpicki
12:00 / 55min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Tomasz Cierpicki
12:30 / 50min.
GIMNASTYKA KIDS 5+
Żaklina Stańczyk