<Sobota

18-11-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
10:00CROSS FABRIC INTROKarolina Mrowińska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
10:00JUMPitEliza Wnuk50 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00TABATAMałgorzata Cieśla50 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00STRETCHINGJoanna Zagórska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:00JUMPitMałgorzata Cieśla50 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 13-11-2017 do 19-11-2017

Poniedziałek
13-11-2017
Wtorek
14-11-2017
Środa
15-11-2017
Czwartek
16-11-2017
Piątek
17-11-2017
Sobota
18-11-2017
Niedziela
19-11-2017
09:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
11:00 / 80min.
JOGA
Maciek Jaraszkiewicz
16:00 / 50min.
PUMP
Małgorzata Cieśla
16:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
17:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Martyna Stasiak
17:30 / 50min.
JUMPit TABATA
Małgorzata Cieśla
18:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Agnieszka Gutović
18:30 / 50min.
JUMPit
Martyna Stasiak
19:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Adam Olczak
19:00 / 50min.
INTERVAL
Agnieszka Gutović
19:30 / 50min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
20:00 / 50min.
STRONG
Katarzyna Królak
20:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Karolina Mrowińska
20:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
21:00 / 50min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
07:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Karolina Mrowińska
08:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Eliza Szklarska
09:00 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Eliza Szklarska
16:30 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
17:00 / 50min.
SHAPE
Kasia Gawin
17:30 / 50min.
SALSATION ®
Angelika Orzechowska
18:00 / 50min.
SEXI PUPA
Kasia Gawin
18:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Eliza Szklarska
18:30 / 50min.
JUMPit
Małgorzata Cieśla
19:00 / 50min.
FIT COMPLEX
Eliza Szklarska
19:00 / 50min.
CIĘŻARY KIDS: NAUKA PODNOSZENIA
Klaudia Ołubek
19:30 / 50min.
BOXING YOGA ™
Adrianna Piekuś
20:00 / 50min.
CROSS INTERVAL
Sebastian Dryja
20:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Eliza Szklarska
20:30 / 50min.
JUMPit
Gabriela Kasztelan
21:00 / 50min.
FIT COMBAT
Karol Osypowicz
09:00 / 50min.
SHAPE
Nastka Sikorska
17:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Nastka Sikorska
17:30 / 50min.
JUMPit
Eliza Szklarska
18:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Agnieszka Gutović
18:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Nastka Sikorska
19:00 / 50min.
PUMP
Eliza Szklarska
19:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
20:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Adam Olczak
20:00 / 50min.
FIT COMPLEX
Eliza Szklarska
20:30 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Agnieszka Gutović
07:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Karolina Mrowińska
09:00 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
10:00 / 50min.
TBC
Agnieszka Gutović
16:00 / 50min.
TBC
Agnieszka Gutović
16:00 / 50min.
CIĘŻARY KIDS: NAUKA PODNOSZENIA
Klaudia Ołubek
17:00 / 50min.
SEXI PUPA
Agnieszka Gutović
17:30 / 50min.
FIT BALL
Nastka Sikorska
18:00 / 50min.
STRONG
Katarzyna Królak
18:30 / 50min.
SALSATION ®
Angelika Orzechowska
19:00 / 50min.
SHAPE
Nastka Sikorska
19:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Karolina Mrowińska
19:30 / 50min.
BOXING YOGA ™
Adrianna Piekuś
20:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Eliza Szklarska
20:30 / 50min.
JUMPit
Gabriela Kasztelan
07:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Karolina Mrowińska
08:00 / 50min.
SEXI PUPA
Martyna Stasiak
09:00 / 50min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
16:30 / 50min.
JUMPit
Małgorzata Cieśla
17:00 / 50min.
TABATA
Sebastian Dryja
18:00 / 50min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Adam Olczak
18:30 / 50min.
JUMPit
Eliza Szklarska
19:00 / 50min.
FIT COMPLEX
Adam Olczak
19:30 / 50min.
STRETCHING
Eliza Szklarska
10:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Karolina Mrowińska
10:00 / 50min.
JUMPit
Eliza Wnuk
11:00 / 50min.
TABATA
Małgorzata Cieśla
11:00 / 50min.
STRETCHING
Joanna Zagórska
12:00 / 50min.
JUMPit
Małgorzata Cieśla
10:00 / 50min.
FIT COMPLEX
Karolina Mrowińska
11:00 / 50min.
SHAPE
Karolina Mrowińska
12:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
12:00 / 50min.
CROSS INTERVAL
Sebastian Dryja