Back to top

Strefa Fight Fabric

Strefa FightFabric to 250 metrów mat do walk w parterze. Oktagon, 10-metrowa klatka crossowa z osprzętem i sledy. W ramach członkostwa FitFabric nasi klubowicze mogą bezpłatnie uczestniczyć w następujących zajęciach:

MINI JUDO 5+
( dzieci, grupa początkująca )
prowadzący Przemysław Łagowski

Jeżeli twoje dziecko potrzebuje ruchu lub chce rozpocząć swoją przygodę z sztukami walki - MINI JUDO 5+ to zajęcia dla niego. Tutaj sprawność fizyczna wyrabiana jest od samych podstaw przechodząc do nauki koncentracji i radzenia sobie w różnych zabawach i grach prowadzonych na treningu. To zajęcia, gdzie twoje dziecko nauczy się odpowiedzialności za siebie i swoich kolegów oraz szacunku i dyscypliny.

TEEN JUDO 10+
( dzieci, grupa początkująca )
prowadzący Przemysław Łagowski

Jeżeli twoje dziecko potrzebuje ruchu lub chce rozpocząć swoją przygodę z sztukami walki - Teen Judo to zajęcia dla niego. Tutaj sprawność fizyczna wyrabiana jest od samych podstaw przechodząc do nauki koncentracji i radzenia sobie w różnych zabawach i grach prowadzonych na treningu. To zajęcia, gdzie twoje dziecko nauczy się odpowiedzialności za siebie i swoich kolegów oraz szacunku i dyscypliny.<

MMA (Mixed Martial Arts)
( grupa początkująca )
prowadzący Przemysław Szyszka

Pasja, Styl Życia, Braterstwo, Sprawność Fizyczna... to słowa, które dla ludzi trenujących Mieszane Sztuki Walki (MMA) są mottem życiowym. Program treningowy, na jakim bazujemy, to sprawdzone metody pozwalające na poznanie od podstaw i doskonalenie uderzeń, kopnięć, rzutów. To ćwiczenia, które poprawią twoją sprawność fizyczną i są dostosowane dla każdego trenującego.

KICK BOXING
( grupa początkująca )
prowadzący Bartek Wydra

Sztuka walki, która umożliwi spalenie bardzo wielu kalorii ale też poprawi rozciągnięcie, poprawę motoryki oraz dynamiki. Kick Boxing zwiększy wydolność fizyczną, dostosowując zajęcia do poziomu zaawansowania uczestnika.

MUAY THAI
( grupa początkująca )
prowadzący Mikołaj Słodyński

Sztuka walki rodem z Tajlandi uznawana jest za twardą i ogólnorozwojową dyscyplinę. Trenujący Muay Thai to cierpliwi, silni wojownicy, których szybkość wyprowadzania kopnięć i uderzeń, podziwiana jest w walkach na całym świecie. Bardzo dobry sposób na wzmocnienie całego ciała i spalenie kalorii. Trening może zacząć każdy chętny bez względu na stopień zaawansowania.

GRAPPLING FIGHT FABRIC
GRAPPLING
( grupa początkująca )
prowadzący Sebastian Maciejewski

(ang. "grapple" - złapać, chwytać) technika walki wręcz wykorzystującej dźwignie, rzuty (obalenia), duszenia (niedozwolone są ciosy). Niezależnie od stopnia zaawansowania - zajęcia polecane są osobom, które chcę zbudować atletyczną muskulaturę i redukować tkankę tłuszczową.

BOKS
( grupa początkująca )
prowadząca Anna Andrzejewska

Boks, pięściarstwo - sport walki, w którym dwóch zawodników walczy ze sobą jedynie przy użyciu pięści. Zajęcia siłowe i spalające ( dla kobiet i mężczyzn )

CROSS COMBAT
( grupa początkująca )
prowadzący Przemek Szyszka

Ćwiczenia przygotowujące do treningów sztuk walki – trening wzmacnia całe ciało, wyciska pot i buduje niezniszczalnych.

INTERWAŁ BOKSERSKI
( grupa początkująca )
prowadząca Anna Andrzejewska

Największą zaletą tego treningu jest zmienna intensywność oraz wykorzystanie technik bokserskich. Doskonały sposób na szybkie spalenie zbędnych kilogramów jak i poprawienie swojej kondycji i siły.