<Sobota

18-11-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
10:00TABATAKasia Pogoda50 min.NIEAKTYWNEzakończone
10:00BRZUCH POŚLADKI UDAAneta Bajera50 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00TRXMichał Sikorski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00ZUMBA®Lidia Cieślikowska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:00CROSS INTERVALMichał Sikorski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:30JUMPitEliza Wnuk50 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 13-11-2017 do 19-11-2017

Poniedziałek
13-11-2017
Wtorek
14-11-2017
Środa
15-11-2017
Czwartek
16-11-2017
Piątek
17-11-2017
Sobota
18-11-2017
Niedziela
19-11-2017
08:30 / 50min.
STRETCHING
Katarzyna Sikorska
09:30 / 50min.
SEXI PUPA
Bartłomiej Doroba
16:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Katarzyna Jassa
16:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Magdalena Fornalska
17:00 / 50min.
STEP & SHAPE
Katarzyna Jassa
17:30 / 50min.
KETTLEBELLS
Robert Majewski
18:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Magdalena Fornalska
18:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Patryk Wannatim
18:30 / 50min.
FIT BALL
Katarzyna Jassa
19:00 / 50min.
INSTABODY
Marta Krawczyk
19:30 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Patryk Wannatim
20:00 / 50min.
SEXI PUPA
Marta Krawczyk
20:30 / 50min.
ZUMBA®
Lidia Cieślikowska
09:00 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
10:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Agnieszka Gutović
15:00 / 50min.
GIMNASTYKA PROZDROWOTNA
Katarzyna Jassa
17:00 / 50min.
TRX
Michał Sikorski
17:00 / 50min.
SEXI PUPA
Bartłomiej Doroba
18:00 / 80min.
JOGA
Michał Czerny
18:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Bartłomiej Doroba
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
19:00 / 50min.
CROSS INTERVAL
Michał Sikorski
19:00 / 25min.
HIIT
Kasia Pogoda
19:30 / 25min.
ABS
Kasia Pogoda
19:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
20:00 / 50min.
SHAPE
Kasia Pogoda
20:30 / 50min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
08:30 / 50min.
SHAPE
Sylwia Haładzińska
09:30 / 50min.
FIT BALL
Sylwia Haładzińska
16:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Małgorzata Cieśla
16:30 / 50min.
SHAPE
Katarzyna Jassa
17:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Małgorzata Cieśla
17:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Katarzyna Jassa
18:00 / 50min.
SEXI PUPA
Kasia Pogoda
18:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Janek Kruszona
18:30 / 50min.
JUMPit
Sylwia Haładzińska
19:00 / 50min.
TABATA
Kasia Pogoda
19:30 / 50min.
TRX
Patryk Wannatim
20:30 / 50min.
ZUMBA®
Lidia Cieślikowska
08:00 / 50min.
JOGA
Michał Czerny
09:00 / 50min.
TABATA
Katarzyna Sikorska
15:00 / 50min.
GIMNASTYKA PROZDROWOTNA
Katarzyna Jassa
17:00 / 50min.
TRX
Michał Sikorski
17:00 / 50min.
PUMP
Małgorzata Cieśla
17:00 / 80min.
JOGA
Michał Czerny
17:30 / 50min.
KETTLEBELLS
Robert Majewski
18:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Kasia Pogoda
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
18:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
19:00 / 50min.
CROSS INTERVAL
Michał Sikorski
19:00 / 50min.
SHAPE
Kasia Pogoda
20:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Agnieszka Gutović
09:00 / 50min.
TBC
Aneta Bajera
10:00 / 50min.
STRETCHING
Aneta Bajera
11:00 / 50min.
PROJEKT MAMA
Aneta Bajera
16:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
17:00 / 50min.
TABATA
Katarzyna Sikorska
17:30 / 50min.
SALSATION ®
Angelika Orzechowska
18:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Patryk Wannatim
18:30 / 50min.
STRETCHING
Katarzyna Sikorska
19:30 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Patryk Wannatim
20:30 / 50min.
JUMPit
Bartłomiej Doroba
10:00 / 50min.
TABATA
Kasia Pogoda
10:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Aneta Bajera
11:00 / 50min.
TRX
Michał Sikorski
11:00 / 50min.
ZUMBA®
Lidia Cieślikowska
12:00 / 50min.
CROSS INTERVAL
Michał Sikorski
12:30 / 50min.
JUMPit
Eliza Wnuk
10:00 / 50min.
SEXI PUPA
Kasia Pogoda
11:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Patryk Wannatim
11:00 / 50min.
STRETCHING POWIĘZIOWY
Kasia Pogoda
12:00 / 50min.
TRX COMPLEX
Michał Sikorski