<Poniedziałek

20-11-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
08:00JUMPitMalwina Szymczak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
09:00BRZUCH POŚLADKI UDAMalwina Szymczak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
10:00STRETCHINGMalwina Szymczak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:00FIT BALLSylwia Stypuła50 min.REZERWUJ
17:30FIT BIKEKamelia Rybak50 min.REZERWUJ
18:00TRENING FUNKCJONALNYPaweł Walkowski50 min.REZERWUJ
18:00PUMPEliza Szklarska50 min.REZERWUJ
18:30PŁASKI BRZUCHSylwia Stypuła50 min.REZERWUJ
18:30FIT BIKEPaweł Wieczorek50 min.REZERWUJ
19:00CROSS FABRICPaweł Walkowski50 min.REZERWUJ
19:00SEXI PUPAKamelia Rybak50 min.REZERWUJ
19:30STRETCHINGEliza Szklarska50 min.REZERWUJ
19:30FIT BIKEPaweł Wieczorek50 min.REZERWUJ
20:00SALSATION ®Anna Barłoga50 min.REZERWUJ
20:30INTERWAŁ BOKSERSKIDawid Wojda50 min.REZERWUJ

<Tydzień

Od 20-11-2017 do 26-11-2017

Poniedziałek
20-11-2017
Wtorek
21-11-2017
Środa
22-11-2017
Czwartek
23-11-2017
Piątek
24-11-2017
Sobota
25-11-2017
Niedziela
26-11-2017
08:00 / 50min.
JUMPit
Malwina Szymczak
09:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Malwina Szymczak
10:00 / 50min.
STRETCHING
Malwina Szymczak
17:00 / 50min.
FIT BALL
Sylwia Stypuła
17:30 / 50min.
FIT BIKE
Kamelia Rybak
18:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Paweł Walkowski
18:00 / 50min.
PUMP
Eliza Szklarska
18:30 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Sylwia Stypuła
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Paweł Wieczorek
19:00 / 50min.
CROSS FABRIC
Paweł Walkowski
19:00 / 50min.
SEXI PUPA
Kamelia Rybak
19:30 / 50min.
STRETCHING
Eliza Szklarska
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Paweł Wieczorek
20:00 / 50min.
SALSATION ®
Anna Barłoga
20:30 / 50min.
INTERWAŁ BOKSERSKI
Dawid Wojda
09:00 / 50min.
TBC
Tomasz Cierpicki
10:00 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Tomasz Cierpicki
17:00 / 50min.
TBC
Ewelina Psut
18:00 / 50min.
STEP & SHAPE
Sylwia Stypuła
18:30 / 50min.
JUMPit
Ewelina Psut
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Marta Irek
19:00 / 50min.
INTERVAL
Malwina Szymczak
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Marta Irek
20:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Malwina Szymczak
20:30 / 50min.
ZUMBA®
Kinga Majewska
08:00 / 50min.
SEXI PUPA
Malwina Szymczak
09:00 / 50min.
FIT BALL
Sylwia Stypuła
10:00 / 50min.
PILATES
Sylwia Stypuła
17:00 / 50min.
SHAPE
Sylwia Stypuła
17:30 / 50min.
JUMPit
Ewelina Malinowska
18:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Kamelia Rybak
18:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Paweł Walkowski
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Marzena Pruk
18:30 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Sylwia Stypuła
19:00 / 50min.
TABATA
Kamelia Rybak
19:00 / 50min.
HERO'S WOD
Paweł Walkowski
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Marzena Pruk
19:30 / 50min.
STRETCHING
Sylwia Stypuła
20:00 / 50min.
MOBILITY
Paweł Walkowski
20:30 / 50min.
INTERWAŁ BOKSERSKI
Dawid Wojda
20:30 / 50min.
SALSATION ®
Anna Barłoga
09:00 / 50min.
SHAPE
Tomasz Cierpicki
10:00 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Tomasz Cierpicki
17:00 / 50min.
SEXI PUPA
Eliza Szklarska
17:30 / 50min.
JUMPit
Malwina Szymczak
18:00 / 50min.
TBC
Eliza Szklarska
18:30 / 50min.
PILATES
Sylwia Stypuła
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Bartosz Pruk
19:00 / 50min.
INTERVAL
Malwina Szymczak
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Paweł Wieczorek
19:30 / 50min.
ZUMBA®
Kinga Majewska
20:15 / 50min.
FIT COMPLEX
Malwina Szymczak
09:00 / 50min.
FIT COMPLEX
Eliza Szklarska
10:00 / 50min.
STRETCHING
Eliza Szklarska
17:00 / 50min.
SHAPE
Ewelina Psut
18:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Ewelina Psut
18:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Paweł Walkowski
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Marzena Pruk
18:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Kamelia Rybak
19:00 / 50min.
CROSS FABRIC
Paweł Walkowski
19:30 / 50min.
INTERWAŁ BOKSERSKI
Dawid Wojda
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Kamelia Rybak
09:30 / 50min.
FIT BIKE
Kamelia Rybak
10:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Michał Kuc
10:30 / 50min.
JUMPit
Ilona Błaszczyk-Fligiel
10:30 / 50min.
STEP & SHAPE
Kamelia Rybak
11:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Michał Kuc
11:30 / 50min.
STRETCHING
Kamelia Rybak
11:30 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Ilona Błaszczyk-Fligiel
10:30 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Ewelina Psut
11:00 / 50min.
FIT BIKE
Łukasz Świtalski
11:30 / 50min.
JUMPit
Ewelina Psut