<Niedziela

24-09-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
10:00SEXI PUPAKasia Gawin55 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00FIT BIKENatalia Wargowiak55 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00ZUMBA®Zofia Staszel55 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00STRETCHINGKasia Gawin55 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:00SHAPENatalia Wargowiak55 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 18-09-2017 do 24-09-2017

Poniedziałek
18-09-2017
Wtorek
19-09-2017
Środa
20-09-2017
Czwartek
21-09-2017
Piątek
22-09-2017
Sobota
23-09-2017
Niedziela
24-09-2017
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Jacek Beczkowski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
09:00 / 55min.
SHAPE
Eliza Szklarska
10:00 / 30min.
ABS
Eliza Szklarska
10:30 / 55min.
STRETCHING
Aleksandra Borowczyńska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Kamelia Rybak
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Karolina Libertowska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Kasia Gawin
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Krystian Michalak
18:00 / 55min.
ZUMBA®
Zofia Staszel
18:30 / 55min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak
19:00 / 55min.
TRENING FUNKCJONALNY
Krystian Michalak
19:00 / 55min.
PUMP
Arletta Rzepiela
20:00 / 55min.
AEROBOX
Arletta Rzepiela
20:00 / 55min.
CROSS GIRLS
Krystian Michalak
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Jacek Beczkowski
08:30 / 55min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
08:30 / 85min.
JOGA
Maciek Jaraszkiewicz
16:30 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
16:30 / 55min.
FIT BIKE BASIC
Martyna Stasiak
17:00 / 55min.
STEP & SHAPE
Agnieszka Wysocka
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Martyna Stasiak
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Ciebiada
18:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
18:30 / 55min.
PILATES
Agnieszka Wysocka
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Paweł Wieczorek
19:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 55min.
CROSS GIRLS
Robert Rejmaniak
09:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
10:00 / 55min.
STRETCHING
Aleksandra Borowczyńska
17:00 / 50min.
TABATA
Daria Ogrodowczyk
17:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Robert Rejmaniak
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Krystian Michalak
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Kasia Gawin
18:30 / 55min.
FIT BALL
Natalia Wargowiak
19:00 / 55min.
FIT COMPLEX
Norbert Urbaniak
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Alicja Król
20:00 / 55min.
SEXI PUPA
Kasia Gawin
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Jacek Beczkowski
07:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
16:30 / 20min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Kamelia Rybak
17:00 / 55min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agnieszka Wysocka
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Kamelia Rybak
18:00 / 55min.
BPU
Agnieszka Wysocka
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Paweł Wieczorek
19:00 / 55min.
CIĘŻARY
Michał Lebioda
19:00 / 55min.
TBC
Karolina Libertowska
19:30 / 85min.
JOGA
Maciek Jaraszkiewicz
20:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Robert Rejmaniak
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Jacek Beczkowski
07:30 / 55min.
FIT BIKE
Olga Koper
09:30 / 55min.
BPU
Nastka Sikorska
10:30 / 55min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Nastka Sikorska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Marzena Pruk
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Karolina Libertowska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Natalia Wargowiak
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Krystian Michalak
18:00 / 55min.
SHAPE
Kasia Gawin
18:30 / 55min.
FIT BALL
Natalia Wargowiak
19:00 / 55min.
CROSS GIRLS
Krystian Michalak
08:30 / 85min.
JOGA
Aleksandra Puchała
09:00 / 55min.
FIT BIKE
Kasia Gawin
09:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Karolina Mrowińska
10:00 / 55min.
TBC
Natalia Wargowiak
10:00 / 55min.
FIT BIKE
Alicja Król
10:30 / 55min.
KETTLEBELLS
Karolina Mrowińska
11:00 / 55min.
STEP & SHAPE
Patrycja Kmieciak
11:00 / 55min.
STRETCHING
Kasia Gawin
10:00 / 55min.
SEXI PUPA
Kasia Gawin
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Natalia Wargowiak
11:00 / 55min.
ZUMBA®
Zofia Staszel
11:00 / 55min.
STRETCHING
Kasia Gawin
12:00 / 55min.
SHAPE
Natalia Wargowiak