<Sobota

23-09-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
10:00MMA - ZAAWANSOWANAPrzemek Szyszka90 min.REZERWUJ
11:00FIT BIKEAleksandra Kwasiborska55 min.REZERWUJ
12:00JUMPitEwelina Psut55 min.REZERWUJ
12:00KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCYBartłomiej Wydra60 min.REZERWUJ

<Tydzień

Od 18-09-2017 do 24-09-2017

Poniedziałek
18-09-2017
Wtorek
19-09-2017
Środa
20-09-2017
Czwartek
21-09-2017
Piątek
22-09-2017
Sobota
23-09-2017
Niedziela
24-09-2017
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
10:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
10:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Natalia Wargowiak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
18:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
19:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
20:00 / 55min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
20:30 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
20:30 / 55min.
STRETCHING
Gabriela Tomaszewska
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
09:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
17:00 / 25min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:00 / 55min.
PUMP
Patrycja Kmieciak
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
18:00 / 55min.
STRONG by Zumba™
Katarzyna Królak
18:30 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Lewandowski
18:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Gabriela Tomaszewska
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Bartosz Pruk
19:30 / 90min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Adam Możdżer
20:15 / 55min.
MOBILITY
Dariusz Rożniakowski
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
08:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
09:00 / 55min.
FIT COMPLEX
Patrycja Kmieciak
10:00 / 55min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
13:00 / 55min.
Projekt Mama po ciąży
Aneta Bajera
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 50min.
JUMPit
Natalia Zawalska
17:00 / 55min.
SHAPE
Patrycja Kmieciak
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
18:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
20:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
16:30 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
17:30 / 50min.
JUMPit
Natalia Zawalska
17:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Martyna Stasiak
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Anna Andrzejewska
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
18:30 / 55min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
19:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
19:00 / 55min.
BPU
Patrycja Kmieciak
19:00 / 55min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
20:00 / 60min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
20:15 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
08:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
09:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
11:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Fight Fabric Team
17:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:30 / 25min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
18:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 95min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:15 / 50min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
10:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
12:00 / 55min.
JUMPit
Ewelina Psut
12:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 55min.
JUMPit
Natalia Zawalska
11:00 / 55min.
TBC
Patrycja Kmieciak
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
12:00 / 55min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak