<Poniedziałek

27-02-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
07:00WOD + TECHNIKAKrzysztof Bajera55 min.Nieaktywnezakończone
08:00BOKS - POCZĄTKUJĄCYAnia Andrzejewska60 min.Nieaktywnezakończone
10:00SHAPEPatrycja Kmieciak55 min.Nieaktywnezakończone
10:00KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCYBartłomiej Wydra60 min.Nieaktywnezakończone
16:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.REZERWUJ
17:00INTRO / TECHNIKAMichał Sikorski55 min.REZERWUJ
17:00PŁASKI BRZUCHPatrycja Kmieciak55 min.REZERWUJ
17:00GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCYSebastian Maciejewski60 min.REZERWUJ
17:30PILATESAgnieszka Wysocka55 min.REZERWUJ
18:00JUMPitJoanna Walczak50 min.REZERWUJ
18:00WOD + TECHNIKAMichał Sikorski55 min.REZERWUJ
18:00SHAPEPatrycja Kmieciak55 min.REZERWUJ
18:30ZDROWY KRĘGOSŁUPAgnieszka Wysocka55 min.REZERWUJ
18:30MMA - POCZĄTKUJĄCYPrzemek Szyszka90 min.REZERWUJ
19:00KIDS BALANCE 5+Żaklina Stańczyk50 min.REZERWUJ
19:00BENCHMARKBartek Przemek55 min.REZERWUJ
19:00TABATAAleksandra Borowczyńska55 min.REZERWUJ
19:00KEENO LINE TRAINING BASICMichał Sikorski55 min.REZERWUJ
19:30FIT COMPLEXGabrysia Tomaszewska55 min.REZERWUJ
19:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.REZERWUJ
20:00JUMPitGabriela Kasztelan50 min.REZERWUJ
20:00WODBartek Przemek55 min.REZERWUJ
20:00MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCYMikołaj Słodyński55 min.REZERWUJ
20:30STRETCHINGGabrysia Tomaszewska55 min.REZERWUJ
20:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.REZERWUJ

<Tydzień

Od 27-02-2017 do 05-03-2017

Poniedziałek
27-02-2017
Wtorek
28-02-2017
Środa
01-03-2017
Czwartek
02-03-2017
Piątek
03-03-2017
Sobota
04-03-2017
Niedziela
05-03-2017
07:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Krzysztof Bajera
08:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Ania Andrzejewska
10:00 / 55min.
SHAPE
Patrycja Kmieciak
10:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
INTRO / TECHNIKA
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:30 / 55min.
PILATES
Agnieszka Wysocka
18:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
SHAPE
Patrycja Kmieciak
18:30 / 55min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agnieszka Wysocka
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 50min.
KIDS BALANCE 5+
Żaklina Stańczyk
19:00 / 55min.
BENCHMARK
Bartek Przemek
19:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
19:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabrysia Tomaszewska
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
20:00 / 50min.
JUMPit
Gabriela Kasztelan
20:00 / 55min.
WOD
Bartek Przemek
20:00 / 55min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:30 / 55min.
STRETCHING
Gabrysia Tomaszewska
20:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
07:00 / 55min.
WOD
Bartek Przemek
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
09:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
10:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
16:00 / 55min.
BPU
Patrycja Kmieciak
17:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
17:00 / 55min.
FIT PUMP
Patrycja Kmieciak
17:00 / 60min.
INTERWAŁ BOKSERSKI
Ania Andrzejewska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
18:00 / 55min.
CIĘŻARY
Tomasz Urbański
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Ania Andrzejewska
18:30 / 55min.
MINI JUDO 5+
Przemek Łagowski
18:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
19:00 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
19:00 / 55min.
WOD
Jakub Kołodziejski
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Gabrysia Tomaszewska
19:30 / 60min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
19:30 / 90min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Zofia Staszel
07:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Krzysztof Bajera
08:00 / 55min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Ania Andrzejewska
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
08:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
10:00 / 55min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 55min.
SHAPE
Patrycja Kmieciak
10:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
13:00 / 55min.
Projekt Mama po ciąży
Aneta Bajera
14:30 / 55min.
Projekt Mama w ciąży
Sylwia Haładzińska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 50min.
JUMPit
Patrycja Kmieciak
17:00 / 55min.
SHAPE
Gabrysia Tomaszewska
17:00 / 55min.
INTRO / TECHNIKA
Michał Sikorski
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:30 / 55min.
PILATES
Julia Ratecka
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
TABATA
Gabrysia Tomaszewska
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Paweł Wieczorek
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 50min.
KIDS BALANCE 5+
Żaklina Stańczyk
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
19:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Michał Sikorski
20:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Ania Andrzejewska
20:00 / 85min.
FIT COMPLEX
Eliza Szklarska
20:15 / 85min.
JOGA ZAAWANSOWANA
Ania Jadko
06:30 / 55min.
CIĘŻARY
Bartek Przemek
08:00 / 60min.
CROSS COMBAT
Przemek Szyszka
08:30 / 55min.
FIT BIKE
Martyna Stasiak
11:00 / 55min.
JOGA KRĘGOSŁUPA
Ola Ledzion
16:30 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Martyna Stasiak
17:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
17:00 / 60min.
INTERWAŁ BOKSERSKI
Ania Andrzejewska
17:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Martyna Stasiak
18:00 / 55min.
INTERVAL
Marta Krawczyk
18:00 / 55min.
TEEN JUDO 10+
Przemek Łagowski
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Ania Andrzejewska
18:30 / 55min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
19:00 / 55min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
19:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
19:00 / 55min.
BPU
Patrycja Kmieciak
19:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Marta Krawczyk
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
20:00 / 50min.
JUMPit
Ewelina Psut
20:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Jakub Kołodziejski
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Kasia Królak
20:00 / 60min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:15 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
07:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Krzysztof Bajera
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
09:00 / 55min.
SHAPE
Kasia Gawin
09:30 / 90min.
JOGA
Ania Jadko
10:00 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
11:00 / 55min.
JOGA MAMA
Ania Jadko
16:30 / 55min.
STRETCHING
Gabrysia Tomaszewska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
INTRO / TECHNIKA
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Fight Fabric Team
17:00 / 60min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Fight Fabric Team
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
BPU
Malwina Szymczak
18:00 / 55min.
WOD + TECHNIKA
Michał Sikorski
18:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Ania Andrzejewska
18:30 / 55min.
ABS +STRETCHING
Gabrysia Tomaszewska
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 55min.
TABATA
Malwina Szymczak
19:00 / 95min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 55min.
CIĘŻARY
Tomasz Urbański
10:00 / 55min.
FIT COMPLEX
Ania Andrzejewska
10:00 / 55min.
TEEN JUDO 10+
Przemek Łagowski
10:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
11:00 / 55min.
WOD
Bartek Przemek
11:00 / 55min.
ZUMBA®
Zofia Staszel
11:00 / 55min.
MINI JUDO 5+
Przemek Łagowski
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
12:00 / 55min.
JUMPit
Ewelina Psut
12:00 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
12:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
11:00 / 55min.
TBC
Patrycja Kmieciak
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
12:00 / 55min.
STEP & SHAPE
Dorota Zatke
12:00 / 55min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
13:00 / 55min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak