<Czwartek

14-09-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
06:45CROSS FABRICMichał Lewandowski55 min.NIEAKTYWNEzakończone
16:30PŁASKI BRZUCHPatrycja Kmieciak55 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:00MMA - ZAAWANSOWANAPrzemek Szyszka90 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:00SHAPEJulia Ratecka55 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:30JUMPitNatalia Zawalska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:30CROSS FABRICMichał Lewandowski55 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:00KEENO LINE TRAINING BASICAnna Andrzejewska55 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:30STRETCHINGJulia Ratecka55 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCYSebastian Maciejewski55 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00BRZUCH POŚLADKI UDAPatrycja Kmieciak55 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00KETTLEBELLSKrzysztof Bajera55 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:00ZUMBA®Katarzyna Królak55 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:00MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCYMikołaj Słodyński60 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:15JOGAAnia Jadko85 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:15CROSS FABRICDariusz Rożniakowski55 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 11-09-2017 do 17-09-2017

Poniedziałek
11-09-2017
Wtorek
12-09-2017
Środa
13-09-2017
Czwartek
14-09-2017
Piątek
15-09-2017
Sobota
16-09-2017
Niedziela
17-09-2017
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
10:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
10:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 50min.
JUMPit
Gabriela Kasztelan
18:00 / 55min.
SHAPE
Anita Szymańska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
19:00 / 55min.
TABATA
Anita Szymańska
19:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
20:00 / 55min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
20:30 / 55min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
20:30 / 55min.
STRETCHING
Gabriela Tomaszewska
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
09:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
17:00 / 55min.
PUMP
Patrycja Kmieciak
17:00 / 25min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
18:00 / 55min.
STRONG
Katarzyna Królak
18:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
18:30 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Lewandowski
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Gabriela Tomaszewska
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
19:30 / 90min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Adam Możdżer
20:15 / 55min.
MOBILITY
Michał Lewandowski
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
08:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
09:00 / 55min.
FIT COMPLEX
Patrycja Kmieciak
10:00 / 55min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
13:00 / 55min.
Projekt Mama po ciąży
Aneta Bajera
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
SHAPE
Gabriela Tomaszewska
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 50min.
JUMPit
Natalia Zawalska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
TABATA
Gabriela Tomaszewska
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
18:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
20:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
16:30 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
17:00 / 55min.
SHAPE
Julia Ratecka
17:30 / 50min.
JUMPit
Natalia Zawalska
17:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Anna Andrzejewska
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:30 / 55min.
STRETCHING
Julia Ratecka
19:00 / 55min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
19:00 / 55min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Patrycja Kmieciak
19:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
20:00 / 60min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:15 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
08:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
09:00 / 55min.
SHAPE
Bartłomiej Doroba
11:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Fight Fabric Team
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Patryk Wannatim
17:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:30 / 25min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
18:00 / 55min.
SHAPE
Anita Szymańska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
18:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
19:00 / 95min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 55min.
TABATA
Anita Szymańska
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:15 / 50min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
10:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
12:00 / 55min.
JUMPit
Joanna Zagórska
12:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 55min.
JUMPit
Marta Borkowska
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
11:00 / 55min.
TBC
Patrycja Kmieciak
12:00 / 55min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak