<Niedziela

13-08-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
11:00TBCAnita Szymańska55 min.NIEAKTYWNEzakończone
11:00FIT BIKEDorota Zatke55 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:00STEP & SHAPEDorota Zatke55 min.NIEAKTYWNEzakończone
12:00STRETCHINGAnita Szymańska55 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 07-08-2017 do 13-08-2017

Poniedziałek
07-08-2017
Wtorek
08-08-2017
Środa
09-08-2017
Czwartek
10-08-2017
Piątek
11-08-2017
Sobota
12-08-2017
Niedziela
13-08-2017
10:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Małgorzata Cieśla
10:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Anita Szymańska
17:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
18:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
19:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
20:00 / 55min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
20:30 / 55min.
STRETCHING
Gabriela Tomaszewska
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Jakub Kołodziejski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
09:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
PUMP
Arletta Rzepiela
17:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
17:00 / 25min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
STRONG
Katarzyna Królak
18:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Karolina Libertowska
19:30 / 90min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Marta Irek
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
08:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
10:00 / 55min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
13:00 / 55min.
Projekt Mama po ciąży
Aneta Bajera
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
SHAPE
Gabriela Tomaszewska
17:00 / 50min.
JUMPit
Eliza Wnuk
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
TABATA
Gabriela Tomaszewska
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
20:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
06:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
16:30 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Martyna Stasiak
17:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
17:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
17:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
17:30 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Martyna Stasiak
17:30 / 50min.
JUMPit
Eliza Wnuk
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Anna Andrzejewska
18:30 / 55min.
STRETCHING
Martyna Stasiak
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
19:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
19:00 / 55min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
20:00 / 60min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:15 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
06:45 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
09:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
09:30 / 85min.
JOGA
Ania Jadko
11:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Fight Fabric Team
17:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
17:30 / 25min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
18:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 55min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:00 / 95min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:15 / 55min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
10:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
12:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
12:00 / 55min.
JUMPit
Ewelina Psut
11:00 / 55min.
TBC
Anita Szymańska
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
12:00 / 55min.
STEP & SHAPE
Dorota Zatke
12:00 / 55min.
STRETCHING
Anita Szymańska