<Poniedziałek

19-06-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
07:00CROSS FABRICKrzysztof Bajera55 min.Nieaktywnezakończone
10:00KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCYBartłomiej Wydra60 min.Nieaktywnezakończone
10:00PŁASKI BRZUCHPatrycja Kmieciak55 min.Nieaktywnezakończone
16:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.Nieaktywnezakończone
17:00PŁASKI BRZUCHPatrycja Kmieciak55 min.Nieaktywnezakończone
17:00GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCYSebastian Maciejewski60 min.Nieaktywnezakończone
17:00CROSS FABRIC INTROMichał Sikorski55 min.Nieaktywnezakończone
18:00JUMPitJoanna Walczak50 min.Nieaktywnezakończone
18:00CROSS FABRICMichał Sikorski55 min.Nieaktywnezakończone
18:00SHAPEJoanna Zagórska55 min.Nieaktywnezakończone
18:30MMA - POCZĄTKUJĄCYPrzemek Szyszka90 min.Nieaktywnezakończone
19:00KEENO LINE TRAINING BASICMichał Sikorski55 min.Nieaktywnezakończone
19:00TABATAJoanna Zagórska55 min.Nieaktywnezakończone
19:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.Nieaktywnezakończone
19:30FIT COMPLEXGabriela Tomaszewska55 min.Nieaktywnezakończone
20:00SALSATION ®Dominik Sochacki55 min.Nieaktywnezakończone
20:00MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCYMikołaj Słodyński55 min.Nieaktywnezakończone
20:00JUMPitGabriela Kasztelan50 min.Nieaktywnezakończone
20:30FIT BIKEJoanna Walczak55 min.Nieaktywnezakończone
20:30STRETCHINGGabriela Tomaszewska55 min.Nieaktywnezakończone

<Tydzień

Od 19-06-2017 do 25-06-2017

Poniedziałek
19-06-2017
Wtorek
20-06-2017
Środa
21-06-2017
Czwartek
22-06-2017
Piątek
23-06-2017
Sobota
24-06-2017
Niedziela
25-06-2017
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
10:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
18:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
SHAPE
Joanna Zagórska
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
19:00 / 55min.
TABATA
Joanna Zagórska
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
19:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:00 / 55min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:00 / 50min.
JUMPit
Gabriela Kasztelan
20:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
20:30 / 55min.
STRETCHING
Gabriela Tomaszewska
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Przemysław Strumian / Jakub Kołodziejski
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
09:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
17:00 / 55min.
FIT PUMP
Patrycja Kmieciak
17:00 / 25min.
TABATA EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
STRONG by Zumba™
Katarzyna Królak
18:00 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
18:30 / 85min.
JOGA
Aleksandra Puchała
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Gabriela Tomaszewska
19:30 / 55min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
19:30 / 90min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Weronika Kufel
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
08:00 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
08:30 / 85min.
JOGA
Maciek Jaraszkiewicz
10:00 / 55min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 55min.
OUTDOOR POWER
Patrycja Kmieciak
10:30 / 50min.
JUMPit
Agnieszka Gutović
13:00 / 55min.
Projekt Mama po ciąży
Aneta Bajera
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
SHAPE
Gabriela Tomaszewska
17:00 / 50min.
JUMPit
Patrycja Kmieciak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 60min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Michał Sikorski
18:00 / 55min.
TABATA
Gabriela Tomaszewska
18:30 / 90min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
20:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
06:30 / 55min.
CIĘŻARY
Przemysław Strumian / Jakub Kołodziejski
16:30 / 55min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 55min.
SHAPE
Alicja Król
17:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
18:00 / 55min.
KEENO LINE TRAINING BASIC
Anna Andrzejewska
18:30 / 55min.
STRETCHING
Magdalena Ślusarczyk
18:30 / 55min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
19:00 / 55min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
19:00 / 55min.
BPU
Patrycja Kmieciak
19:00 / 55min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
20:00 / 60min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:00 / 50min.
JUMPit
Natalia Zawalska
20:00 / 55min.
ZUMBA®
Katarzyna Królak
20:15 / 85min.
JOGA
Aleksandra Puchała
07:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
09:00 / 55min.
SHAPE
Bartłomiej Doroba
09:30 / 85min.
JOGA
Aleksandra Puchała
10:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
16:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:00 / 55min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:00 / 55min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Fight Fabric Team
17:30 / 55min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
17:30 / 55min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:30 / 25min.
SIXPACK EXPRESS
FIT FABRIC TEAM
18:00 / 55min.
SHAPE
Joanna Zagórska
18:00 / 55min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
18:00 / 60min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
19:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
19:00 / 95min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
19:00 / 55min.
TABATA
Joanna Zagórska
20:00 / 55min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
10:00 / 90min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
11:00 / 55min.
ZUMBA®
Weronika Kufel
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Adam Wójcik
12:00 / 60min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
12:00 / 55min.
JUMPit
Ewelina Psut
10:00 / 55min.
JUMPit
Natalia Zawalska
11:00 / 55min.
TBC
Patrycja Kmieciak
11:00 / 55min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
12:00 / 55min.
STEP & SHAPE
Dorota Zatke
13:00 / 55min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak