<Czwartek

12-10-2017

GODZINAZAJĘCIAINSTRUKTORCZASREZERWACJA
06:45CROSS FABRICMichał Lewandowski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
08:00FIT BIKEAleksandra Kwasiborska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
09:00TBCDorota Zatke50 min.NIEAKTYWNEzakończone
16:00JUMPitJoanna Walczak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
16:00SHAPEAneta Bajera50 min.NIEAKTYWNEzakończone
16:30JOGA POCZĄTKUJĄCAAnia Jadko50 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:00PŁASKI BRZUCHJoanna Zagórska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:30FIT BIKEJoanna Walczak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
17:30CROSS FABRICMichał Lewandowski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:00TEEN JUDO 10+Przemek Łagowski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:00ZUMBA®Alicja Bernasiak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:00MMA - ZAAWANSOWANAPrzemek Szyszka80 min.NIEAKTYWNEzakończone
18:30FIT BIKEJoanna Walczak50 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00KETTLEBELLSKrzysztof Bajera50 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCYSebastian Maciejewski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00JUMPitMarta Borkowska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:00TBCGabriela Tomaszewska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
19:30STRETCHINGMagdalena Ślusarczyk50 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:00SEXI PUPAGabriela Tomaszewska50 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:00MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCYMikołaj Słodyński50 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:30CROSS FABRIC INTRODariusz Rożniakowski50 min.NIEAKTYWNEzakończone
20:30FIT BIKEDorota Zatke50 min.NIEAKTYWNEzakończone

<Tydzień

Od 09-10-2017 do 15-10-2017

Poniedziałek
09-10-2017
Wtorek
10-10-2017
Środa
11-10-2017
Czwartek
12-10-2017
Piątek
13-10-2017
Sobota
14-10-2017
Niedziela
15-10-2017
06:45 / 50min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
07:30 / 50min.
FIT BIKE
Daria Ogrodowczyk
08:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Aleksandra Borowczyńska
09:00 / 50min.
STRETCHING
Aleksandra Borowczyńska
10:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
10:00 / 50min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
14:00 / 50min.
PROJEKT MAMA
Aneta Bajera
17:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
17:00 / 50min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:00 / 80min.
JOGA OGÓLNA
Ania Jadko
17:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
17:30 / 50min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:00 / 50min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
18:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
18:30 / 80min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
18:30 / 50min.
STRETCHING
Patrycja Kmieciak
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
18:30 / 50min.
TRX
Michał Sikorski
19:00 / 50min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
19:30 / 50min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
20:00 / 50min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:00 / 50min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
20:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Dariusz Rożniakowski
20:30 / 50min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
21:00 / 50min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
06:45 / 50min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
08:00 / 50min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
09:00 / 50min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
16:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
16:00 / 50min.
BRZUCH POŚLADKI UDA
Aneta Bajera
16:30 / 50min.
FIT BIKE
Bartosz Pruk
17:00 / 50min.
SEXI PUPA
Aleksandra Borowczyńska
17:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
17:30 / 50min.
FIT BIKE
Bartosz Pruk
17:30 / 50min.
FIT BALL
Magdalena Fornalska
18:00 / 50min.
TRX COMPLEX
Anna Andrzejewska
18:00 / 50min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
18:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Lewandowski
18:30 / 50min.
MINI JUDO 5+
Przemek Łagowski
18:30 / 50min.
JOGA POCZĄTKUJĄCA
Ania Jadko
19:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
19:00 / 50min.
STEP & SHAPE
Dorota Zatke
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Magdalena Fornalska
19:30 / 80min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
19:30 / 50min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Aleksandra Borowczyńska
20:00 / 50min.
ZUMBA®
Adam Możdżer
20:30 / 50min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
20:30 / 50min.
CROSS FABRIC
Dariusz Rożniakowski
06:45 / 50min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
07:30 / 50min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
08:00 / 50min.
SHAPE
Patrycja Kmieciak
08:30 / 80min.
JOGA OGÓLNA
Ania Jadko
10:00 / 50min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
14:00 / 50min.
PROJEKT MAMA
Aneta Bajera
17:00 / 80min.
JOGA ZAAWANSOWANA
Ania Jadko
17:00 / 50min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
17:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
17:00 / 50min.
TBC
Patrycja Kmieciak
17:30 / 50min.
FIT BIKE
Adam Wójcik
17:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
18:00 / 50min.
PUMP
Patrycja Kmieciak
18:30 / 80min.
MMA - POCZĄTKUJĄCY
Przemek Szyszka
18:30 / 50min.
FIT COMPLEX
Gabriela Tomaszewska
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
18:30 / 50min.
TRX
Michał Sikorski
19:00 / 50min.
STEP & SHAPE
Aleksandra Kubiak
19:30 / 50min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska
19:30 / 50min.
CROSS INTERVAL
Michał Sikorski
20:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Gabriela Tomaszewska
20:00 / 50min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
20:00 / 50min.
JUMPit
Alicja Król
20:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Dariusz Rożniakowski
06:45 / 50min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
08:00 / 50min.
FIT BIKE
Aleksandra Kwasiborska
09:00 / 50min.
TBC
Dorota Zatke
16:00 / 50min.
JUMPit
Joanna Walczak
16:00 / 50min.
SHAPE
Aneta Bajera
16:30 / 50min.
JOGA POCZĄTKUJĄCA
Ania Jadko
17:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Joanna Zagórska
17:30 / 50min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
17:30 / 50min.
CROSS FABRIC
Michał Lewandowski
18:00 / 50min.
TEEN JUDO 10+
Przemek Łagowski
18:00 / 50min.
ZUMBA®
Alicja Bernasiak
18:00 / 80min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
18:30 / 50min.
FIT BIKE
Joanna Walczak
19:00 / 50min.
KETTLEBELLS
Krzysztof Bajera
19:00 / 50min.
GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY
Sebastian Maciejewski
19:00 / 50min.
JUMPit
Marta Borkowska
19:00 / 50min.
TBC
Gabriela Tomaszewska
19:30 / 50min.
STRETCHING
Magdalena Ślusarczyk
20:00 / 50min.
SEXI PUPA
Gabriela Tomaszewska
20:00 / 50min.
MUAY THAI - POCZĄTKUJĄCY
Mikołaj Słodyński
20:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Dariusz Rożniakowski
20:30 / 50min.
FIT BIKE
Dorota Zatke
06:45 / 50min.
CROSS FABRIC
Krzysztof Bajera
07:30 / 50min.
FIT BIKE
Bartosz Pruk
08:00 / 50min.
PŁASKI BRZUCH
Patrycja Kmieciak
08:30 / 80min.
JOGA OGÓLNA
Aleksandra Puchała
09:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
16:30 / 50min.
FIT BIKE
Marta Irek
17:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
17:00 / 50min.
PUMP
Aleksandra Borowczyńska
17:30 / 50min.
FIT BIKE
Marta Irek
17:30 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Michał Sikorski
18:00 / 50min.
TABATA
Aleksandra Borowczyńska
18:00 / 50min.
BOKS - POCZĄTKUJĄCY
Anna Andrzejewska
18:30 / 50min.
TRX
Michał Sikorski
19:00 / 80min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
19:00 / 50min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
19:30 / 50min.
CROSS FABRIC
Michał Sikorski
20:00 / 50min.
SALSATION ®
Dominik Sochacki
20:30 / 50min.
CROSS GYMNASTICS
Dariusz Rożniakowski
10:00 / 50min.
TRX COMPLEX
Anna Andrzejewska
10:00 / 80min.
MMA - ZAAWANSOWANA
Przemek Szyszka
10:00 / 50min.
CROSS FABRIC INTRO
Jacek Beczkowski
10:00 / 50min.
TEEN JUDO 10+
Przemek Łagowski
10:30 / 50min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
11:00 / 50min.
MINI JUDO 5+
Przemek Łagowski
11:00 / 55min.
JUMPit
Aleksandra Kwasiborska
11:30 / 50min.
FIT BIKE
Iza Zaleska
12:00 / 50min.
KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY
Bartłomiej Wydra
10:00 / 50min.
TRENING FUNKCJONALNY
Michał Lewandowski
10:00 / 50min.
SHAPE
Aleksandra Borowczyńska
11:00 / 50min.
STRETCHING
Aleksandra Borowczyńska
12:00 / 50min.
ZUMBA®
Weronika Kufel
12:30 / 50min.
FIT BIKE
Anna Rutkowska