Back to top

Zmiana systemu

Ponieważ cały czas stawiamy na rozwój, i nieustanne podwyższanie jakości naszych usług, podjęliśmy decyzję o zmianie systemu.
Wszystko po to, by stopień satysfakcji wśród Was - naszych Klubowiczów był coraz  większy, by z systemu korzystało się łatwiej i sprawniej.
Wybieramy nowoczesne technologie, komfort oraz dostępność naszych usług, dlatego od 28-go grudnia będziemy współpracować z eFitness Sp. z o.o. 

Proces zmiany systemu jest dość skomplikowany i czasochłonny. Po zmianie czasowo mogą wystąpić trudności techniczne.
Ze wszystkim będziemy starali uporać się jak najszybciej od momentu zgłoszenia- bardzo prosimy o wyrozumiałość.  

Harmonogram naszych prac spowoduje chwilowe utrudnienia w rezerwacji zajęć grupowych.
Od dnia [PUSTE POLE] możliwość zapisu zostanie wyłączona. W tym czasie na zajęcia będzie można przychodzić bez zapisu. Na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy"

Stworzymy zupełnie nowy Portal Klubowicza – wyeliminujemy problemy z zapisaniem i wypisywaniem się z zajęć.
Będzie jednak potrzeba, by aktywować konto w nowym systemie – na adres e-mail podany podczas rejestracji wyślemy link aktywacyjny – jeżeli Twój adres e-mail jest nieaktualny – prosimy o zweryfikowanie go na recepcji. To bardzo ważne.
 

Zaraz po zmianie systemu – w styczniu włączymy też przygotowaną specjalnie dla naszych klubowiczów aplikację mobilną Fit Fabric możliwą do zainstalowania na urządzeniach posiadających system android lub iOS, która w prosty i łatwy sposób pozwoli sprawdzić ulubiony grafik zajęć, umożliwi również szybki zapis i wypis z zajęć, a także pozwoli sprawdzić informację o zastępstwach, nowościach i aktualnościach.

Wraz z nowym systemem i nowymi możliwościami rozbudowujemy dla Państwa naszą ofertę. Szczegóły już wkrótce.

Pozostałe aktualności